Login

 

Turniej MOSIR CUP 2018 (31-08-2018 - 02.09.2018) dla chłopców z rocznika 2008 i młodszych dobiegł końca.

Oto klasyfikacja końcowa:

Miejsce
Drużyna
rozegrane
mecze
Wygrane Remisy Przegrane Bramki
Strzelone - Stracone
Bilans bramek Punkty
1 POLONIA WARSZAWA 5 2 2 1 14 - 10 4 8
2 TALENT BIAŁYSTOK 5 1 4 0 9 - 7 2 7
3 RONA EŁK 5 2 1 2 8 - 9 -1 7
4 JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ 5 1 3 1 3 - 3 0 6
5 Pogoń Szczecin 5 1 2 2 10 - 10 0 5
6 MOSP Jagiellonia Białystok 5 1 2 2 5 - 10 -5 5
7 AP SOKOŁÓW PODLASKI 5 4 0 1 20 - 12 8 12
8 SEMP Pogoń Siedlce 5 3 1 1 13 - 6 7 10
9 LUKS WYDMINY 5 3 1 1 22 - 16 6 10
10 MOSiR Mińsk Mazowiecki 5 2 0 3 9 - 17 -8 6
11 LEGIONOVIA LEGIONOWO 5 2 0 3 11 - 15 -4 6
12 ZĄBKOVIA ZĄBKI 5 0 0 5 8 - 17 -9 0
13 TOP 54 BIAŁA PODLASKA 5 4 1 0 12 - 3 9 13
14 WICHER KOBYŁKA 5 3 2 0 10 - 3 7 11
15 MOSiR II Mińsk Mazowiecki 5 2 1 2 8 - 6 2 7
16 WATRA MROZY 5 2 1 2 14 - 8 6 7
17 UNIA WARSZAWA 5 1 1 3 3 - 12 -9 4
18 MKS Piaseczno 5 0 0 5 0 - 15 -15 0

Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy na kolejne edycje.

Tutaj wideo relacja z :

- rozpoczęcia turnieju: https://www.facebook.com/1507526836007224/videos/330389417703691/

- zakończenia turnieju: https://www.facebook.com/1507526836007224/videos/636599323400346/

- wyróżnienia dla najlepszych uczestników turnieju: https://www.facebook.com/1507526836007224/videos/274339879844903/

 

Oto wyniki fazy eliminacyjnej:

MOSIR CUP 2018 - rocznik 2008, faza eliminacyjna
 
Grupa A
Miejsce  
Drużyna
Meczów WY RE PRZ Strzelone - Stracone Bilans bramek Pkt.
1   Pogoń Szczecin 5 5 0 0 26 - 6 20 15
2   POLONIA WARSZAWA 5 3 1 1 23 - 3 20 10
3   MOSiR Mińsk Mazowiecki 5 3 1 1 10 - 5 5 10
4   LUKS WYDMINY 5 2 0 3 13 - 24 -11 6
5   WICHER KOBYŁKA 5 1 0 4 5 - 22 -17 3
6   UNIA WARSZAWA 5 0 0 5 6 - 23 -17 0

Grupa B
Miejsce  
Drużyna
Meczów WY RE PRZ Strzelone - Stracone Bilans bramek Pkt.
1   JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ 5 4 1 0 14 - 2 12 13
2   Jagiellonia Białystok 5 3 1 1 10 - 4 6 10
3   SEMP Pogoń Siedlce 5 3 0 2 6 - 7 -1 9
4   LEGIONOVIA LEGIONOWO 5 2 2 1 9 - 5 4 8
5   MKS Piaseczno 5 0 1 4 6 - 13 -7 1
6   WATRA MROZY 5 0 1 4 5 - 19 -14 1

Grupa C
Miejsce  
Drużyna
Meczów WY RE PRZ Strzelone - Stracone Bilans bramek Pkt.
1   TALENT BIAŁYSTOK 5 4 1 0 20 - 7 13 13
2   RONA EŁK 5 3 0 2 17 - 9 8 9
3   AP SOKOŁÓW PODLASKI 5 2 2 1 15 - 13 2 8
4   ZĄBKOVIA ZĄBKI 5 2 0 3 11 - 11 0 6
5   TOP 54 BIAŁA PODLASKA 5 1 1 3 9 - 16 -7 4
6   MOSiR II Mińsk Mazowiecki 5 1 0 4 3 - 19 -16 3

 

 

Tutaj znajduje się regulamin turnieju.

 

 

Regulamin Międzynarodowego turnieju piłki nożnej MOSiR CUP Rocznik 2008 i młodsi

31-08-2018 - 02.09.2018

 

CELE TURNIEJU:

  • Popularyzacja piłki nożnej w mieście i regionie,
  • Integracja środowisk piłkarskich z kraju i zagranicy,
  • Wyłonienie najlepszych drużyn z rocznika 2008 i młodsi,
  • Stworzenie warunków do zdrowej, sportowej rywalizacji w duchu walki fair play,
  • Promocja miasta i regionu na arenie krajowej i międzynarodowej.

 

ORGANIZATORZY:

  • Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Wyszyńskiego 56,
    05-300 Mińsk Mazowiecki, e-mail:: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 25 752 75 13
  • Stowarzyszenie „Dwie Jedynki” działające przy Szkole Podstawowej nr 1
    w Mińsku Mazowieckim
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim
  • BEZPOŚREDNI KONTAKT DO ORGANIZATORA:

Robert Stelmach  tel.: 696 418 581

                        Robert Gójski       tel.: 515 282 084

  • Turniej odbywa się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Marcina Jakubowskiego

 

TERMIN I MIEJSCE:

  • Turniej odbędzie się w dniach 31.08-02.09. 2018,
  • Zawody rozegrane zostaną na Stadionie Sportowym przy ul. Budowlanej 2A
    w Mińsku Mazowieckim,
  • Mecze będą rozgrywane równocześnie na trzech boiskach
  • Uroczysta dekoracja odbędzie się 02.09.2018 o godz. 14:00 na Stadionie Sportowym przy ul. Budowlanej 2A w Mińsku Mazowieckim.

 

UCZESTNICTWO:

  • Turniej organizowany jest w ramach współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży
    i przeznaczony dla chłopców z rocznika 2008 i młodsi,
  • Organizatorzy dopuszczają udział chłopców max. 2 lata młodszych (2010r),
  • Warunkiem udziału zawodników w turnieju jest posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem, ubezpieczenia oraz aktualnych badań lekarskich,
  • Potwierdzenie składów odbywa się poprzez złożenie u Organizatora w dniu turnieju listy zawodników podpisanej czytelnie przez trenera/kierownika drużyny,
  • Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do sprawdzenia dokumentu tożsamości potwierdzającego tożsamość zawodnika,
  • Za aktualne badania lekarskie i ubezpieczenie odpowiada trener zgłoszonej drużyny.

 

ZASADY:

  • Turniej przeznaczony dla 18 zaproszonych drużyn, podzielonych na trzy grupy
    (po 6 zespołów w każdej grupie),
  • Zawody odbędą się zgodnie z unifikacją PZPN dla tej kategorii wiekowej (6+1)
  • W grupie każda drużyna rozegra 5 spotkań po 25 minut (2 w piątek i 5 w sobotę,3 w niedzielę),
  • Podczas meczów grupowych sędzia nie będzie doliczał dodatkowego czasu
    do regulaminowych 25 minut,
  • Po rozegraniu spotkań grupowych nastąpi faza pucharowa, w której każda drużyna rozegra 5 spotkania po 25 min (według harmonogramu fazy pucharowej).
  • Po rozegraniu fazy grupowej nastąpi podział na kolejne 3 grupy D,E,F.

Do grupy D awansują dwie pierwsze drużyny z każdej grupy ,które w drugiej fazie turnieju będą walczyli o miejsca 1-6

-Do grupy E awansują dwie drużyny z każdej grupy ,które zajęły miejsca 3,4 i w drugiej fazie turnieju będą walczyli o miejsca 7-12

-Do grupy F awansują dwie drużyny z każdej grupy ,które zajęły miejsca 5,6 i w drugiej fazie turnieju będą walczyli o miejsca 13-18

 

  • Punktacja w fazie grupowej i pucharowej

3 pkt – mecz wygrany,

1 pkt – mecz zremisowany,

0 pkt – mecz przegrany.

  • O kolejności w grupie decydują:
  • liczba zdobytych punktów,
  • bilans bezpośrednich spotkań,
  • różnica bramek strzelonych i straconych,
  • ilość bramek strzelonych.

 

 GRUPA A

 1.MOSIR I MIŃSK MAZ.

 2.WICHER KOBYŁKA

 3.LUKS WYDMINY

 4.POLONIA WARSZAWA

 5.POGOŃ SZCZECIN

 6.UNIA WARSZAWA

 GRUPA B

 1.MOSP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK

 2.POGOŃ SEMP SIEDLCE

 3.MKS PIASECZNO

 4.LEGIONOVIA LEGIONOWO

 5.WATRA MROZY

 6.JUVENTUS AC.BYGDOSZCZ

 GRUPA C

 1.RONA EŁK

 2.ZĄBKOVIA ZĄBKI

 3.MOSIR II MIŃSK MAZ

 4.AP SOKOŁÓW PODLASKI

 5.TALENT BIAŁYSTOK

 6.TOP 54 BIAŁA PODLASKA

 

 kalendarium z wynikami dostępne jest tutaj:

http://mosircup.pl/mosircup2018/u10-2008/kalendarium-faza-eliminacyjna.html

 

 GRUPA ,,D’’(LIGA MISTRZÓW ,MIEJSCA 1-6)

  1. A1
  2. B2
  3. C1
  4. A2
  5. B1
  6. C2

 GRUPA E (LIGA EUROPEJSKA , MIEJSCA 7-12

  1. A3
  2. B4
  3. C3
  4. A4
  5. B3
  6. C4

  GRUPA F LIGA POLSKA ,MIEJSCA 13-18

  1. A5
  2. B6
  3. C5
  4. A6
  5. B5
  6. C6

 

HARMONOGRAM

FAZA GRUPOWEJ

 

 

 

PIĄTEK 31.08.2018

BOISKO NR 1

BOISKO NR 2

BOISKO NR 3

GODZ.

 

 

 

16.00-16.30

GR.A      1-6

          2-5

           3-4

16.30-17.00

GR.B      1-6

          2-5

           3-4

17.00-17.30

GR.C      1-6

          2-5

           3-4

17.30-18.00

GR.A      2-1

   4-6

    5-3

18.00-18.30

GR.B      2-1

          4-6

           5-3

18.30-19.00

GR.C      2-1

          4-6

           5-3

SOBOTA

01.09.2018

BOISKO 1

BOISKO 2

BOISKO 3

9.00-9.30

GR.A     4-5

   3-1

    2-6

9.30-10.00

GR.B     4-5

          3-1

      2-6

10.00-10.30

GR.C     4-5

          3-1

      2-6

10.30-11.00

GR.A     2-3

          6-5

      1-4

11.00-11.30

GR.B     2-3

          6-5

      1-4

11.30-12.00

GR.C     2-3

          6-5

      1-4

12.00-12.30

GR.A    5-1

          4-2

      3-6

12.30-13.00

GR.B    5-1

          4-2

      3-6

13.00-13.30

GR.C    5-1

          4-2

      3-6

13.30-15.00

OFICIALNE  OTWARCIE

TURNIEJU ORAZ PRZERWA    NA

 

OBIAD

15.00-15.30

GR.F   1-6

          2-5

       3-4

15.30-16.00

GR.E     1-6

          2-5

       3-4

16.00-16.30

GR.D     1-6

          2-5

       3-4

16.30-17.00

GR.F      1-2

          4-6

       5-3

17.00-17.30

GR.E      1-2

          4-6

       5-3

17.30-18.00

GR.D     1-2

          4-6

       5-3

NIEDZIELA

02.09.2018

      BOISKO 1

      BOISKO 2

     BOISKO 3

8.30-9.00

GR.F     2-6

          3-1

       4-5

9.00-9.30

GR.E     2-6

          3-1

       4-5

9.30-10.00

GR.D    2-6

          3-1

       4-5

10.00-10.30

GR.F    2-3

          6-5

       1-4

10.30-11.00

GR.E    2-3

          6-5

       1-4

11.00-11.30

GR.D   2-3

          6-5

       1-4

11.30-12.00

GR.F    5-1

         4-2

      3-6

12.00-12.30

GR.E    5-1

         4-2

      3-6

12.30-13.00

GR.D    5-1

         4-2

       3-6

         

13.15. – OFICJALNE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

        

KARY:

  • Za niesportowe zachowanie i niebezpieczną grę sędzia może ukarać zawodnika czasowym wykluczeniem z meczu (2 lub 3 min.). W tym czasie zespół, którego zespół został ukarany gra w osłabieniu.
  • Za wybitnie niesportowe zachowanie lub brutalny faul zawodnik może zostać ukarany czerwoną kartką, która wyklucza go z gry na przynajmniej jedno spotkanie. Drużyna ukaranego w ten sposób zawodnika gra w osłabieniu do końca spotkania.

 

NAGRODY:

  • Każdy zawodnik uczestniczący w turnieju otrzyma pamiątkowy medal,
  • Najlepsze drużyny turnieju otrzymają sprzęt sportowy: dresy, stroje meczowe, plecaki
    lub piłki,
  • Trzy najlepsze drużyny biorące udział w turnieju otrzymają puchar,
  • Podczas zawodów zostanie wyłonionych najlepszych 7 zawodników turnieju, tzw. TOP 7 turnieju, a dla zawodników, którzy znajdą się w TOP 7 przewidziane są dodatkowe statuetki oraz nagrody indywidualne,
  • Spośród każdej drużyny wyłoniony zostanie najlepszy zawodnik zespołu, który otrzyma pamiątkową statuetkę,
  • Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość przyznania dodatkowych nagród
    dla uczestników turnieju.

 

SPRAWY RÓŻNE:

  • Organizatorzy zapewniają opiekę medyczną, obsadę sędziowską, posiłki, wodę i noclegi
    (po ustaleniu z opiekunami drużyn),
  • Organizator nie zapewnia ubezpieczenia NNW uczestnikom turnieju,
  • Za ewentualne szkody, wyrządzone przez zawodników, odpowiada trener/opiekun drużyny,
  • Uczestnicy turnieju (trenerzy, zawodnicy, kibice) zobowiązują się do przestrzegania Regulaminów obiektów na których rozgrywa się turniej, tj.: Stadionu Sportowego
    przy ul. Budowlanej 2A w Mińsku Mazowieckim, Szkoły Podstawowej nr 3
    w Mińsku Mazowieckim, Hotelu Ekwos i Tirest w Grębiszewie,
  • Trenerzy zobowiązują się do przypilnowania zmiany obuwia przez zawodników
    (lub założenia ochraniaczy na obuwie) podczas korzystania z obiektów udostępnionych
    w SP nr 3,
  • Kwestie sporne rozstrzyga Organizator.

Wyniki rozgrywek fazy eliminacyjnej

sobota 01 wrzesień, 2018 13:00
TALENT BIAŁYSTOK 3 : 1 RONA EŁK
AP SOKOŁÓW PODLASKI 4 : 2 ZĄBKOVIA ZĄBKI
MOSiR II Mińsk Mazowiecki 0 : 5 TOP 54 BIAŁA PODLASKA
sobota 01 wrzesień, 2018 12:30
WATRA MROZY 0 : 4 Jagiellonia Białystok
LEGIONOVIA LEGIONOWO 0 : 1 SEMP Pogoń Siedlce
MKS Piaseczno 0 : 2 JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ
sobota 01 wrzesień, 2018 12:00
Pogoń Szczecin 4 : 1 MOSiR Mińsk Mazowiecki
POLONIA WARSZAWA 10 : 0 WICHER KOBYŁKA
LUKS WYDMINY 5 : 4 UNIA WARSZAWA
sobota 01 wrzesień, 2018 11:30
ZĄBKOVIA ZĄBKI 2 : 0 MOSiR II Mińsk Mazowiecki
TOP 54 BIAŁA PODLASKA 2 : 6 TALENT BIAŁYSTOK
RONA EŁK 3 : 4 AP SOKOŁÓW PODLASKI
sobota 01 wrzesień, 2018 11:00
SEMP Pogoń Siedlce 2 : 0 MKS Piaseczno
JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ 5 : 1 WATRA MROZY
Jagiellonia Białystok 1 : 1 LEGIONOVIA LEGIONOWO
sobota 01 wrzesień, 2018 10:30
WICHER KOBYŁKA 3 : 5 LUKS WYDMINY
UNIA WARSZAWA 1 : 10 Pogoń Szczecin
MOSiR Mińsk Mazowiecki 0 : 0 POLONIA WARSZAWA
sobota 01 wrzesień, 2018 10:00
AP SOKOŁÓW PODLASKI 3 : 3 TALENT BIAŁYSTOK
MOSiR II Mińsk Mazowiecki 0 : 4 RONA EŁK
ZĄBKOVIA ZĄBKI 4 : 0 TOP 54 BIAŁA PODLASKA
sobota 01 wrzesień, 2018 09:30
LEGIONOVIA LEGIONOWO 4 : 0 WATRA MROZY
MKS Piaseczno 1 : 3 Jagiellonia Białystok
SEMP Pogoń Siedlce 0 : 4 JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ
sobota 01 wrzesień, 2018 09:00
POLONIA WARSZAWA 2 : 3 Pogoń Szczecin
LUKS WYDMINY 1 : 7 MOSiR Mińsk Mazowiecki
WICHER KOBYŁKA 2 : 1 UNIA WARSZAWA
piątek 31 sierpień, 2018 18:30
ZĄBKOVIA ZĄBKI 2 : 5 RONA EŁK
AP SOKOŁÓW PODLASKI 2 : 2 TOP 54 BIAŁA PODLASKA
TALENT BIAŁYSTOK 6 : 0 MOSiR II Mińsk Mazowiecki
piątek 31 sierpień, 2018 18:00
SEMP Pogoń Siedlce 0 : 2 Jagiellonia Białystok
LEGIONOVIA LEGIONOWO 1 : 1 JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ
WATRA MROZY 3 : 3 MKS Piaseczno
piątek 31 sierpień, 2018 17:30
WICHER KOBYŁKA 0 : 1 MOSiR Mińsk Mazowiecki
POLONIA WARSZAWA 5 : 0 UNIA WARSZAWA
Pogoń Szczecin 4 : 2 LUKS WYDMINY
piątek 31 sierpień, 2018 17:00
RONA EŁK 4 : 0 TOP 54 BIAŁA PODLASKA
ZĄBKOVIA ZĄBKI 1 : 2 TALENT BIAŁYSTOK
MOSiR II Mińsk Mazowiecki 3 : 2 AP SOKOŁÓW PODLASKI
piątek 31 sierpień, 2018 16:30
Jagiellonia Białystok 0 : 2 JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ
SEMP Pogoń Siedlce 3 : 1 WATRA MROZY
MKS Piaseczno 2 : 3 LEGIONOVIA LEGIONOWO
piątek 31 sierpień, 2018 16:00
MOSiR Mińsk Mazowiecki 1 : 0 UNIA WARSZAWA
WICHER KOBYŁKA 0 : 5 Pogoń Szczecin
LUKS WYDMINY 0 : 6 POLONIA WARSZAWA

Wyniki rozgrywek fazy pucharowej

niedziela 02 wrzesień, 2018 12:30
B1 - JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ 0 : 0 A1 - Pogoń Szczecin
A2 - POLONIA WARSZAWA 2 : 3 B2 - MOSP Jagiellonia Białystok
C1 - TALENT BIAŁYSTOK 1 : 1 C2 - RONA EŁK
niedziela 02 wrzesień, 2018 12:00
B3 - SEMP Pogoń Siedlce 2 : 0 A3 - MOSiR Mińsk Mazowiecki
A4 - LUKS WYDMINY 7 : 4 B4 - LEGIONOVIA LEGIONOWO
C3 - AP SOKOŁÓW PODLASKI 4 : 3 C4 - ZĄBKOVIA ZĄBKI
niedziela 02 wrzesień, 2018 11:30
B5 - MKS Piaseczno 0 : 3 A5 - WICHER KOBYŁKA
A6 - UNIA WARSZAWA 0 : 6 B6 - WATRA MROZY
C5 - TOP 54 BIAŁA PODLASKA 4 : 2 C6 - MOSiR II Mińsk Mazowiecki
niedziela 02 wrzesień, 2018 11:00
B2 - MOSP Jagiellonia Białystok 1 : 1 C1 - TALENT BIAŁYSTOK
C2 - RONA EŁK 0 : 2 B1 - JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ
A1 - Pogoń Szczecin 3 : 4 A2 - POLONIA WARSZAWA
niedziela 02 wrzesień, 2018 10:30
B4 - LEGIONOVIA LEGIONOWO 3 : 2 C3 - AP SOKOŁÓW PODLASKI
C4 - ZĄBKOVIA ZĄBKI 1 : 6 B3 - SEMP Pogoń Siedlce
A3 - MOSiR Mińsk Mazowiecki 3 : 6 A4 - LUKS WYDMINY
niedziela 02 wrzesień, 2018 10:00
B6 - WATRA MROZY 1 : 2 C5 - TOP 54 BIAŁA PODLASKA
C6 - MOSiR II Mińsk Mazowiecki 3 : 0 B5 - MKS Piaseczno
A5 - WICHER KOBYŁKA 3 : 0 A6 - UNIA WARSZAWA
niedziela 02 wrzesień, 2018 09:30
B2 - MOSP Jagiellonia Białystok 0 : 2 C2 - RONA EŁK
C1 - TALENT BIAŁYSTOK 3 : 3 A1 - Pogoń Szczecin
A2 - POLONIA WARSZAWA 0 : 0 B1 - JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ
niedziela 02 wrzesień, 2018 09:00
B4 - LEGIONOVIA LEGIONOWO 2 : 1 C4 - ZĄBKOVIA ZĄBKI
C3 - AP SOKOŁÓW PODLASKI 7 : 1 A3 - MOSiR Mińsk Mazowiecki
A4 - LUKS WYDMINY 2 : 2 B3 - SEMP Pogoń Siedlce
niedziela 02 wrzesień, 2018 08:30
B6 - WATRA MROZY 1 : 3 C6 - MOSiR II Mińsk Mazowiecki
C5 - TOP 54 BIAŁA PODLASKA 0 : 0 A5 - WICHER KOBYŁKA
A6 - UNIA WARSZAWA 3 : 0 B5 - MKS Piaseczno
sobota 01 wrzesień, 2018 17:30
A1 - Pogoń Szczecin 4 : 0 B2 - MOSP Jagiellonia Białystok
A2 - POLONIA WARSZAWA 6 : 2 C2 - RONA EŁK
B1 - JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ 0 : 2 C1 - TALENT BIAŁYSTOK
sobota 01 wrzesień, 2018 17:00
A3 - MOSiR Mińsk Mazowiecki 3 : 1 B4 - LEGIONOVIA LEGIONOWO
A4 - LUKS WYDMINY 3 : 2 C4 - ZĄBKOVIA ZĄBKI
B3 - SEMP Pogoń Siedlce 1 : 2 C3 - AP SOKOŁÓW PODLASKI
sobota 01 wrzesień, 2018 16:30
A5 - WICHER KOBYŁKA 3 : 3 B6 - WATRA MROZY
A6 - UNIA WARSZAWA 0 : 0 C6 - MOSiR II Mińsk Mazowiecki
B5 - MKS Piaseczno 0 : 3 C5 - TOP 54 BIAŁA PODLASKA
sobota 01 wrzesień, 2018 16:00
A1 - Pogoń Szczecin 0 : 3 C2 - RONA EŁK
B2 - MOSP Jagiellonia Białystok 1 : 1 B1 - JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ
C1 - TALENT BIAŁYSTOK 2 : 2 A2 - POLONIA WARSZAWA
sobota 01 wrzesień, 2018 15:30
A3 - MOSiR Mińsk Mazowiecki 2 : 1 C4 - ZĄBKOVIA ZĄBKI
B4 - LEGIONOVIA LEGIONOWO 1 : 2 B3 - SEMP Pogoń Siedlce
C3 - AP SOKOŁÓW PODLASKI 5 : 4 A4 - LUKS WYDMINY
sobota 01 wrzesień, 2018 15:00
A5 - WICHER KOBYŁKA 1 : 0 C6 - MOSiR II Mińsk Mazowiecki
B6 - WATRA MROZY 3 : 0 B5 - MKS Piaseczno
C5 - TOP 54 BIAŁA PODLASKA 3 : 0 A6 - UNIA WARSZAWA
Początek strony